Category Archives: ślub reportaż

Paula i Sebastian

View full post »

Klaudia i Krystian

KOLORY! Uwielbiamy kolory! Dzięki nim bije radość z każdego zdjęcia – a tej na ślubie Klaudii i Krystiana były nieprzebrane ilości. Tym razem opuściliśmy Szczecin aby wybrać się do stolicy na spotkanie z chyba najbardziej roześmianą Panną Młodą minionego sezonu – ba! nawet z najbardziej roześmianą rodziną jaką do tej pory spotkaliśmy! Zaczęło się spokojnie, […]

View full post »

Malwina i Łukasz

View full post »

To co tygryski lubią najbardziej…

…czyli zdjęcia starsze i nowsze, niektóre „ładne”, choć w większości „ładne inaczej” 😉 – ale przede wszystkim te, które uwielbiamy, z którymi wiążą się niezapomniane wspomnienia i które dają nam niekończącą się radość z tego co robimy. Miłego oglądania!

View full post »

Ślub Natalii i Wojtka

Po wyjątkowo dłuuugiej przerwie od opublikowania ostatniego materiału ze ślubu czas nadrobić zaległości. Takiej atmosfery na weselach w nadchodzącym sezonie życzę wszystkim Parom Młodym!

View full post »

Magda i Dan

Tym razem Parę Młodą prześladowała Marcysia

View full post »

Kasia i Waldek

To był prawdziwy hardcore! Ostatnie wesele z naszego trzydniowego „maratonu”, zero snu, oczy na zapałkach, oboje baliśmy się czy się po prostu w połowie przyjęcia się nie przewrócimy. A tu proszę – niespodzianka! Jak tylko się zaczęło wstąpiły w nas nowe siły, a Marcela patrzyła na mnie zdziwiona i pytała „coś ty brał???” NIC! Bo […]

View full post »

Jak to było u Beaty i Wojtka…

Coś długa przerwa mi się zrobiła w dodawaniu materiałów z wesel, nadrabiam zatem i zapraszam do oglądania!

View full post »

Alicja i Glenn

View full post »

Ślub Agnieszki i Pawła

View full post »

Ślub Ewy i Rafała

Takie wesele zostaje w pamięci na dłuuuugo! Piękna dekoracja, klimatyczne oświetlenie tysiącem świeczek… to dopiero było wyzwanie! I do tego taka zabawa, że na parkiecie szalały nawet …panie kucharki!!! 😀 Gorące pozdrowienia!

View full post »

Krysia i Tomek – reportaż

To właśnie od Krysi usłyszeliśmy po raz pierwszy, że: „…to był jej najważniejszy dzień w życiu, a my byliśmy JEDYNYMI osobami, które były z nią przez cały ten czas, i że pomogliśmy jej przetrwać najbardziej stresujące momenty…” Nigdy wcześniej tak na to nie patrzyliśmy, teraz nie potrafimy już patrzeć na to inaczej 🙂 DZIĘKI!!!

View full post »

Marta i Tomek

View full post »

Ślub Reni i Radka

View full post »

Ania i Paweł – wybrane klatki z reportażu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

View full post »

F a c e b o o k